درباره ما

سلام بازدیدکننده گرامی
از این که بیننده سایت ” تصویر تهران ” هستید، خوشحالیم .

چند جوان ۲۰ تا ۵۰ ساله! تهرانی که علی رغم این مدت هنوز خیلی از جاهای شهرشونو نشناختند و هر دفعه انگار کشف جدیدی میکنند تصمیم گرفتن سایتی رو بسازند که مردم تهران، ایران و توریست های خارجی اونو رفرنس خودشون بدونند. از اینرو ضمن ارج و احترام به زحمات همه پیش کسوتان و هموطنان تهران دوست، دارن تلاش میکنند تا بتونند بیشتر اون بخش هایی که سرمایه ملی و سرمایه تهرانی ها شناخته میشه در قالب متن، صوت و تصویر، خلاصه چندرسانه ای مستند کنند.

بنای این جمع متشکل آغازگر، بزرگ گردن این حلقه خدمت فرهنگی و تقویت منابع مرتبط تاریخی و رویدادها و تازه های شهری است. از اینرو اگر ما به منابع غنی موجود و پراکنده نرسیدیم شما پادرمیونی کنید و مارو وصل کنید به سرچشمه های دانشی و خاطرات قدیم. در این مسیر بعضا به اطلاعات یا عکسی میرسیم که نام صاحب اثر ندارد و … چنانچه مواردی از این دست مشاهده کردید بفرمایید اصلاح شود و اگر خودتان آرشیو یا اطلاعاتی دارید که برای اهل تفکر و تدقیق مناسب است بفرمایید تا برای انعکاس در سایت به نام خودتان اقدام نمائیم.

موسسه فرهنگی هنری “دیده نما – didenama.com”  که از دوستداران فرهنگ است ما را به لحاظ امکانات صوت و تصویر و منابع ویدیویی همراهی میکنه ما هم وظیفه داریم که ازشون تشکر کرده و با فضای تبلیغاتی سایت کمی از شرمندگیشون دربیائیم. چه نیکو شود اگر شما گرامیان هم با تبلیغات به اوضاع اقتصادی نه چندان خوب فرهنگ و هنر و تاریخ طهران قدیم و تهران جدید کمک کنید یا شاید با دادن پروژه های فرهنگی و هنری و تبلیغاتی که تخصص تیم پیش برنده سایت است.

 

در این راستا استدعا داریم چنانچه بر اساس اطلاعات ارائه شده یا دیدن تجربه پروژه های مشابه احتمالی در جایی جای گیتی ایده و کمکی مقدور است راهنمایی کنید یا اگر سوالی ذهن شما را درگیر کرده است آن را با مجموعه مدیریتی این پایگاه و از طرق ارتباطی ذکر شده ذیل، در میان بگذارند، یقینا هموطنان شما در این مجموعه  آن را بی پاسخ نخواهند گذشت و به تناسب جواب خود را تلفنی یا مکتوب یا الکترونیکی به اطلاع خواهند رساند.
خواهشمند است ضمن بررسی سوابق و توانمندی های این مجموعه که عمده موارد آن در ۵ سرفصل ” سرویس ها و توانمندی ها ” در سایت برشمرده شده است، چنانچه امکان همکاری و مشارکت یا سفارش پروژه های فرهنگی برای شما فراهم است ، با این موسسه جلسه بگذارید و توانایی های ما را ارزیابی کنید.
راه های ارتباطی در صفحه “تماس با ما ” قابل مشاهده است .

 

آیا شما مایلید به پایگاه اینترنتی “تصویر تهران” و سامانه های آن در شبکه های اجتماعی آگهی بدهید؟

برای اطلاعات بیشتر  و ارتباط با موسسه پذیرش آگهی، و اطلاع از کانالها و روشهای تبلیغ و ترویج پیشنهادی، بر روی این لینک کلیک کنید.