تماس با ما

سلام بازدید کننده گرامی

از اینکه از سایت موسسه ” تصویر تهران –  tehranimage.com” بازدید می کنید خوشحال هستیم و حضورتان را در صفحات و سایت فارسی شهر تهران ارج می نهیم. در اینجا نتیجه تلاش جمعی از تلاشگران تهرانی را دیده اید که به مرور زمان کامل و کاملتر خواهد شد. چرا که بنظر ما تهران علی رغم مشکلات دارای پتاتسیل های بالایی برای سروری در سطح منطقه است ولیکن حیف که خود نیز فقط بخشی از آن را درک کرده ایم.

امید داریم با راهنمایی و مساعدت هموطنان فرهیخته سایت به خوبی معرفی شده و بتواند با جذب حداقل حمایتهای مالی و چندزبانه شدن جایگاه خود را نزد ملل فرهیخته و گردشگران جهانی پیدا کند،  باشد که با نظرات و رهنمودهای شما فرهیخته گرامی قوام ودوام یابد.

چنانچه مطالب و فیلمها و صداهای ماندگار آن را مفید یافتید، منت گذاشته وضمن معرفی این پایگاه و صفحات و کانالهای آن در شبکه های اجتماعی به دوستانتان، پیشنهادهای همکاری یا بهبود سایت را به یکی از روش های ذیل با ما در میان بگذارید .

امیدواریم مشارکت شما در بحث‌ها، هم برای شما و هم برای سایر کاربران مفید و سازنده باشد. اگر پرسشی در باره فعالیتهای مجموعه دارید یا به مشکلی فنی برخورده اید لطفاً این موضوع را با بخش استراتژی محتوا و تحریریه سایت تصویر تهران در میان بگذارید.

پست الکترونیک یا ایمیل : info@tehranimage.com

شماره همراه: ۰۹۳۷۸۲۸۵۸۷۰

ارتباط با ما از طریق تلگرام :  https://t.me/rah_i

کانال تلگرامی : https://t.me/tehranimage

اینستاگرام : https://www.instagram.com/tehranimage

فیس بوک :  https://www.facebook.com/tehranimage

فرم های نظردهی در وب سایت :  www.tehranimage.com

آیا شما مایلید به پایگاه اینترنتی “تصویر تهران” و سامانه های مرتبط با آن در شبکه های اجتماعی آگهی بدهید؟

برای اطلاعات بیشتر  و ارتباط با موسسه پذیرش آگهی، و اطلاع از کانالها و روشهای تبلیغ و ترویج پیشنهادی، بر روی این لینک کلیک کنید.