با معروف ترین بستنی فروشی های تهران آشنا شوید

2294

سان مارکو

 

روبه روی پارک قیطریه

سن مارکو برای هر سلیقه ای بستنی خاصی دارد. چند نوع بستنی شکلاتی، بستنی پنیر، ماست، موهیتو، هایپ و… این بسته به سلیقه شماست، اما یک بستنی ویژه به اسم سن مارکو بیشترین طرفدار را در این بستنی فروشی زیبا دارد.

ویژگی

سن مارکو صبح به صبح بستنی ها را با مواد طبیعی و بدون اسانس، درست می کند و درون ظرف می گذارد. سن مارکو جزء معدود بستنی فروشی هایی است که جای نشستن دارد.

از هر بستنی ای که خواستید، یک قاشق تست می توانید از فروشنده درخواست کنید. این کار هیچ ایرادی ندارد و البته لذت بخش هم هست.

جای پارک

روبه روی پارک قیطریه، کمتر جای خالی وجود دارد، اما با کمی انتظار خیلی سریع می توانید جایی برای ماشین خودتان دست و پا کنید.

 ساعت کار: ۱۰ صبح تا ۱۲ شب

جزء معدود بستنیفروشی هایی است که جای نشستن دارد. با خیال راحت می توانید طعم مورد علاقه تان را انتخاب کنید، لم بدهید و بستنی تان را میل کنید.

 لادن

ولیعصر، نرسیده به تجریش
بستنی میوه ای های لادن، پرطرفدارترین اند. ما به شما خوردن بستنی پسته ای را پیشنهاد می کنیم.

 ویژگی

اولین بستنی فروشی که در ایران بستنی میوه ای را رو کرد بستنی لادن است. خیلی ها از قدیم مشتری ثابت این بستنی فروشی بوده اند.
نام لادن، برای خیلی ها یادآور طعم شیرین، بستنی و شیرینی است. بستنی لادن با ژله و خامه و نان، سبکی است که لادنی ها، سال ها با آن پیش رفته اند.

جای پارک

به دلیل تعدد مغازه های خوراکی، به سختی جای پارک پیدا خواهید کرد. اما اگر حواستان باشد، همیشه در حوالی این بستنی فروشی یک جا برای خودتان دست و پا می کنید.

 ساعت کار: ۱۰ صبح تا ۱۲ شب

از این بستنی فروشی می توانید انواع شکلات و آدمس های متنوع را هم خریداری کنید.

 اکبرمشتی

تجریش، جنب سینما آستارا

در بستنی فروشی اکبر مشتی هیچ کس چیزی جز بستنی زعفرانی نمی خواهد. این یک سنت تهرانی است که بیش از ۶۰ سال عمر دارد.

ویژگی

ظاهر اکبر مشتی ممکن است شما را دچار این ذهنیت کند که پای لذت خوردن بستنی سلامت تان را قربانی کنید اما اگر بدانید اصالت این برند به سال ۱۳۱۸ برمی گردد شاید در قضاوت تجدیدنظر کنید.

حس کردن مزه پسته تازه زیر دندان، فوق العاده است. اکبر مشتی سال هاست که پای بستنی ایرانی ایستاده و طرفداران بی شماری هم دارد.

جای پارک

نبود پارکینگ در منطقه تجریش معضلی است که اهالی این منطقه به شدت با آن مواجه هستند. اگر قصد دارید قدیمی ترین بستنی منطقه شمال تهران را تست کنید باید قسمتی از مسیر را پیاده بروید.

ساعت کار: ۱۰ صبح تا ۱۲ شب

خیلی ها بعد از زیارت امامزاده صالح(ع)، حتما سری هم به این بستنی فروشی معروف می زنند. این سنتی است که از تهران قدیم به یادگار مانده است.

منصور

ونک، ملاصدرا، بعد از چهارراه شیراز

فالوده و بستنی سنتی و البته بستنی میوه ای منصور، تمام چیزهایی هستند که از این بستنی فروشی می توانید تهیه کنید. فالوده منصور پرطرفدارترین است.

ویژگی

منصور، یکی از معروف ترین بستنی فروشی های تهران است که البته برای ساکنان مرکز شهر به بالا بیشتر شناخته شده است.
منصور همیشه به یک سبک و به یک مزه بستنی تولید می کند. اگر یک بار آن را امتحان کنید، برای همیشه طرفدارش خواهید بود یا…

جای پارک

خیلی سخت پیدا میشود. آن منطقه به اندازه کافی جای پارک ندارد به خصوص که بعدازظهر هوس خوردن بستنی به سرتان بزند.

قیمت

منصور، بستنی ها را در ظرف های یک بار مصرف بزرگ، جای می دهد تا اگر خواستید به جای آنکه آنجا بخورید، با خودتان به منزلببرید.

ساعت کار: ۹ صبح تا ۲ عصر و ۴ عصر تا ۱۲ شب

در ساعتی از روز چنان بستنی فروشی شلوغ می شود که ممکن است مجبور شوید یک صف طولانی را پشت سر بگذارید.

برلیان

سعادت آباد، ضلع شمال میدان کاج، نبش کوچه ششم
به جز بستنی میوه ای، انواع مخلوط های برلیان، مثل انبه بستنی، بسیار پرطرفدار است.

ویژگی

بستنی برلیان یکی از پرطرفدارترین بستنی فروشی های منطقه غرب است. بستنی فروشی علت استقبال مردم را تازه بودن مواد آبمیوه ها و بستنی بودن نشان می دادند.
جمعه بعدازظهر بهترین زمانی است که می توانید سری به این بستنی فروشی بزنید و یکی از ده ها بستنی را انتخاب کنید.

جای پارک

اگر شانس بیاورید می توانید در کو چه های اطراف جای پارک پیدا کنید.روبه روی بستنی فروشی باغچه ای هست که پاتوق مشتری های این بستنی فروشی بزرگ است.

ساعت کار: ۱۰ صبح تا ۱۲ شب

یکی از شلوغ ترین بستنی فروشی های منطقه غرب تهران است. انواع بستنی ایتالیایی و میوه ای را می توانید در این بستنی فروشی پیدا کنید

 

افزودن دیدگاه