اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران

3070

معرفی

اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با ۲۰ هزار عضو لباس فروش و تولیدکننده لباس و پوشاک به صورت عمده و خرده فروش در ردیف یکی از بزرگترین و منسجم ترین اتحادیه های صنفی است که با توانمندی و نوگرایی در زمینه لباس و پوشاک مدیریت می نماید و در زمینه راهکارها و پیشنهادهای مؤثری را ارائه و همواره پیگیر اجرایی شدن آن بوده که بحمداللّه تاکنون نیز موفقیتهای حاصل گردیده است. متخصصان و کارشناسان صنف بر این عقیده اند که لباس و پوشاک مهمترین نشانه فرهنگی و بارز ترین و مشخص ترین مظهر قومی و بهترین وسیله انتقال نشانه فرهنگی است که به سرعت تحت تاثیر پدیده های فرهنگ پذیری در بین جوامع گوناگونی انسانی قرار گیرد. این تاثیر تا بدان جا است که استیلای فرهنگی و سلطه پذیری در وهله اول از طریق انتقال پوشاک صورت گرفته است و در بسیاری از جوامع با تغییر پوشاک یک جامعه رفتار اجتماعی و معیشت آنها نیز دچار دگرگونی شده است. امروزه نقش و اهمیت پوشاک به حدی است که به راستی می توان تمامی فرهنگ و هنر هر کشوری را در پوشاک مردم آن سرزمین جلوه گر دانست.

تاریخچه

افزایش و استقبال اعضاء و محدود بودن فضای اداری، ساختمانی مستقل با کاربرد اداری در خیابان پادگان ولیعصر محل فعلی اتحادیه بدون دریافت کوچکترین کمک مالی ار اعضاء بلکه از محل دریافت حق عضویت ها به نام اتحادیه صنف پوشاک خریداری شد و متعاقب آن در سال های اخیر با توجه به تحولات عظیمی که در ساختار این اتحادیه شکل گرفت، نیاز به توسعه فضای اداری و ارائه خدمات بیشتر و بهتر احساس گردیده در نتیجه برای توسعه ، ساختمان مجاور اتحادیه از محل حق عضویت ها خریداری و با توجه به استانداردهای مطلوب اداری، فضای مناسب فعالیت در چهار طبقه آماده و مهیا گردید. در حال حاضر اتحادیه با فضای مناسب اداری و حدود ۴۵ نفر نیروی انسانی تحصیل کرده در ردیف کارمند و بازرس و ۵ نفر نیروی خدماتی جمعا ۵۰ نفر نیروی فعال در اختیار دارد که این صنف بزرگ را ارائه خدمات می نمایند. همچنین در جهت انجام امور محوله به نحو مطلوب و سریع با مدرن ترین وسایل تجهیز شده است که یک فضای کاملا اداری و شفاف ملموس است.
مسؤولان این اتحادیه برای پیشبرد بسیاری از وظایف محوله در ارتباط با اعضاء صنف و عموم مردم به عنوان مصرف کنندگان اقدام به استفاده از مشاوران متبحر در زمینه حقوق، مالیات، بیمه و اقتصاد نموده است.
اعضاء هیئت مدیره این اتحادیه مهمترین وظیفه خود را اجرای طرح تکریم ارباب رجوع قرار داده و همواره خود و تمامی کارکنان را در جهت فعالیت صادقانه برای انجام امور محوله مسؤول و پاسخگو می دانند.
انجمن اسلامی و بسیج اصناف در این اتحادیه مانند سایر ارگانهای مرتبط حضوری فعال و گسترده برای حفظ و نگهداری دستاوردهای عظیم و ارزشمند انقلاب اسلامی داشته است و دارد و همواره برای حل معضلات صنفی ساعی و کوشا می باشند و بازویی توانا برای هیئت مدیره بشمار می روند.
با توجه به حوزه فعالیت و مشکلات احتمالی پیش روی اتحادیه و صنف، مسؤولان این اتحادیه ارتباط مستمری به صورت مکاتبه و نامه نگاری، مذاکره و مراجعه حضوری و برقراری جلساتی با وزارت خانه های بازرگانی ، اقتصادی و دارایی ، کار و امور اجتماعی ، شهرداری تهران ، نیروی انتظامی (معاونت نظرت بر اماکن عمومی) ، اتاق های اصناف و دیگر اتحادیه ها داشته و دارد.

تماس با ما
– آدرس: تهران – میدان سپاه – خیابان پادگان ولیعصر – بعداز خیابان بوشهر – پلاک ۲۲ و ۲۴
– تلفن (۱۰ خط):۷۷۵۰۱۴۵۲
– فکس:۷۷۶۰۴۸۹۵
– شماره پیامک: ۲۰۰۰۱۴۵۲ – ۲۰۰۰۴۸۶۴
– ساعت پذیرش اعضاء : ۸ صبح الی ۱۲ ظهر
– ساعت کار: ۸ صبح الی ۱۴ بعداز ظهر
*اتحادیه پنج شنبه ها تعطیل است*

افزودن دیدگاه